برنامه کامل جام ملت های 2015,جام ملت ها,ایران,کویت,رعاق,استرالیا,کانگو

جمعه 08 مرداد 1400
مشاهده تعرفه تبلیغات و سفارش تبلیغات مشاهده تعرفه تبلیغات و سفارش تبلیغات

سئو

SEO Reports for sahanddl.ir 

پشتيباني آنلاين

پشتيباني آنلاين

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 2417
کل نظرات : 152
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 2
تعداد اعضا : 895

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 73
بازدید دیروز : 129
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز : 13
آي پي امروز : 10
آي پي ديروز : 63
بازدید هفته : 1,326
بازدید ماه : 19,262
بازدید سال : 46,828
بازدید کلی : 1,267,600

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 3.236.124.56
مرورگر :
سیستم عامل :
امروز : جمعه 08 مرداد 1400
تاریخ : یکشنبه 02 خرداد 1400
استخراج بیت کوین در زمان وبگردی
تاریخ : جمعه 22 بهمن 1395
دانلود فیلم های آموزشی نرم افزار ۳D Max به زبان فارسی
تاریخ : جمعه 26 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید امید جهان استرس
تاریخ : جمعه 26 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی احساس
تاریخ : جمعه 26 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید سینا حجازی اما
تاریخ : جمعه 26 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده بندر
تاریخ : دوشنبه 15 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید مجید اخشابی حرمت
تاریخ : دوشنبه 15 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان بمب بارون
تاریخ : دوشنبه 15 تیر 1394
دانلود مناجات جدید حامد زمانی یا رب
تاریخ : پنجشنبه 11 تیر 1394
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند بنام چشمات

تبلیغات

تبلیغات اختصاصی

مشاهده تعرفه تبلیغات و سفارش تبلیغات


برنامه بازیهای جام ملت های آسیا 2015 تا فینال

دسته: جام ملت های 2015, تاریخ ارسال: شنبه 20 دي 1393 ساعت: 22:32
برنامه بازیهای جام ملت های آسیا 2015 تا فینال
برنامه بازیهای جام ملت های آسیا 2015 تا فینال
 
 
گروه بندی مسابقات جام ملت های آسیا که به میزبانی پنج شهر  سیدنی، ملبورن، کانبرا، نیوکاسل و بریس بین کشور استرالیا برگزار می شود، به شرح زیر است:
 
گروه A: استرالیا، کره جنوبی، عمان، کویت
گروه B: ازبکستان، عربستان، چین، کره شمالی
گروه C: ایران، امارات، قطر، بحرین
گروه D: ژاپن، اردن، عراق، قهرمان چلنج کاپ 2014
 
برنامه کامل مرحله نهایی رقابت های جام ملت های آسیا 2015 استرالیا که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده، به شرح زیر است:
 
* دیدارهای مرحله گروهی
 
19 دی ماه
* استرالیا – کویت ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
 
20 دی ماه 
* کره جنوبی – عمان ساعت 16:00 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
* ازبکستان – کره شمالی ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا 
*عربستان سعودی – چین ساعت 19:00 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
 
21 دی ماه
* ایران – بحرین ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
* امارات – قطر ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
 
22 دی ماه
* ژاپن – برنده چلنج کاپ 2014 ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم نیوکاسل استرالیا
* اردن – عراق ساعت 19:00 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
 
23 دی ماه
* کویت – کره جنوبی ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
* عمان – استرالیا ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا
 
24 دی ماه 
* کره شمالی – عربستان سعودی ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
* چین – ازبکستان ساعت 19:00 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
 
25 دی ماه
* بحرین – امارات ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
*  قطر – ایران ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا
 
26 دی ماه
* برنده چلنج کاپ 2014 – اردن ساعت 18:00 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
* عراق – اردن ساعت 19:00 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
 
27 دی ماه
*  استرالیا – کره جنوبی ساعت 19:00 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
* عمان – کویت ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم نیوکسل
 
28 دی ماه 
*  ازبکستان – عربستان سعودی ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
*  چین – کره شمالی ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
 
29 دی ماه
*  ایران – امارات ساعت 19:00 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
* قطر – بحرین ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا
 
30 دی ماه
* ژاپن – اردن ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
* عراق – برنده چلنج کاپ 2014 ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
 
* دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی
 
2 بهمن ماه 
* برنده گروه A – تیم دوم از گروه B ساعت 18:30 (به وقت محلی) استادیوم ملبورن رکتانگلار
*  برنده گروه B – تیم دوم از گروه A ساعت 20:30 (به وقت محلی) استادیوم بریسبان
 
3 بهمن ماه 
* برنده گروه C – تیم دوم از گروه D ساعت 17:30 (به وقت محلی) استادیوم کانبرا
*  برنده گروه D – تیم دوم از گروه C ساعت 20:30 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا
 
* دیدارهای مرحله نیمه نهایی
 
6 بهمن ماه 
* برنده بازی 25 – برنده بازی 27 ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا
 
7 بهمن ماه 
*  برنده بازی 26 – برنده بازی 28 ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم نیوکاسل
 
* دیدارهای مرحله حذفی
* بازنده بازی 29 – بازنده بازی 30 ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم نیوکاسل
 
* مرحله نهایی
* برنده بازی 29 – برنده بازی 30 ساعت 20:00 (به وقت محلی) استادیوم استرالیا
  • ارسال توسط:

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
ما در شبکه های اجتماعی :

ایستگاه شارژ

خبر نامه پیامکی


نظرسنجي

آیا با قرار دادن فیلم خارجی موافقید؟؟؟


ورود کاربران


» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir
سفارش تبلیغ متنی قسمتی درباره وب سایت شما www.Yourweb.ir